top of page

Політика конфіденційності

Ми серйозно ставимося до безпеки та конфіденційності своїх клієнтів. Мета цієї політики – викласти, яку інформацію ми можемо мати, пояснити, навіщо ми її використовуємо, і роз'яснити Ваші права у зв'язку з цим. Відвідуючи наш сайт будь-який Ви приймаєте правила, представлені в даній політиці конфіденційності.

Яку інформацію ми збираємо?

Особиста інформація – це інформація, яка дозволяє ідентифікувати Вашу особистість. Особиста інформація запитується у випадку, якщо Ви замовляєте послугу, реєструєте обліковий запис і надсилаєте нам будь-який коментар. Наприклад, ця інформація може включати Ваше ім'я, адресу (юридичну та фізичну), електронну адресу, галузеву приналежність та інформацію про продукт, дані кредитної картки або інші відомості під час здійснення платежу. Така інформація може зберігатися в рамках наших контактних та адміністративних баз даних (або через співпрацю з Вами у минулому чи теперішньому, або тому, що ми знаємо про Вашу зацікавленість у отриманні від нас інформації щодо нашого бізнесу та доступних послуг). Це дозволяє нам ефективно будувати взаємини з Вами, покращувати наш веб-сайт та послуги, а також фокусувати наші розсилки на тих аспектах, які Вас цікавлять. Знеособлена інформація - інформація, яка носить статистичний характер і сама по собі не ідентифікує окремі особи чи організації. Така інформація ґрунтується на Ваших відвідуваннях веб-сайту. Наприклад, ця інформація може містити домен, з якого Ви відвідуєте веб-сторінки, дату та час Вашого відвідування веб-сайту, веб-адресу веб-сайту, з якого Ви перейшли на веб-сайт. Ця інформація використовується в агрегованому вигляді з метою покращення роботи та привабливості веб-сайту для його користувачів. На деяких сторінках цей сайт також може використовувати сервіс Google Analytics для веб-аналізу та збирання зворотного зв'язку. Сервіс Google Analytics допомагає нам аналізувати дані про те, як відвідувачі використовують наші сайти. Він дозволяє виявити особливості онлайн поведінки відвідувачів веб-сайту і отримати від них зворотний зв'язок. Завдяки поєднанню інструментів для збору: А) аналітичних даних та Б) зворотного зв'язку сервіс Google Analytics дозволяє отримати комплексне уявлення про те, як підвищити ефективність сайту та покращити враження відвідувачів від його роботи. Ми не збираємо будь-яку персональну ідентифіковану інформацію за допомогою Google Analytics і не надаємо її сервісу. Служба Google Analytics використовується лише для того, щоб реєструвати таку інформацію, як натискання кнопки миші та її руху, прокручування сторінок, а також текст, який вводиться відвідувачами на наших веб-сайтах і яким неможливо визначити особистість відвідувача. Така інформація записується за умов повної анонімності. Відомості про браузер (тип, версія, розмір екрана і т.д.), основні відомості про користувача (IP-адреса, мова, часовий пояс), а також дані про натискання кнопок миші, її рухи, прокручування сторінок і натискання кнопок на клавіатурі надсилаються на сервіс Google Analytics. Жодні персональні дані не передаються. Сервіс Google Analytics може збирати інформацію, надіслану з вашого браузера в рамках запиту веб-сторінки, наприклад, файли cookie або ваш IP-запит. Для отримання інформації про те, як Google Analytics збирає та використовує вашу інформацію, будь ласка, ознайомтеся з їхньою політикою конфіденційності.

Чи передаємо ми отриману інформацію будь-кому?

Інформація про наших клієнтів є важливою складовою нашого бізнесу, і ми не займаємось її продажем третім особам. Ми надаємо особисту інформацію лише у таких випадках: - у разі, якщо на власний розсуд ми знаходимо передачу інформації доцільною, включаючи такі причини: для виконання вимог законодавства, постанов, запитів на отримання такої інформації від державних органів та юридичних служб; для розкриття інформації з метою ідентифікації, встановлення контакту або порушення судової дії проти осіб, які підозрюються у порушенні наших умов та положень; або захисту наших інтересів в інших ситуаціях.

Як ми захищаємо вашу інформацію?

Ми дотримуємося суворих процедур при зберіганні та розкритті інформації, наданої Вами, з метою запобігання несанкціонованому доступу. Однак сайт ColourLifeHappy містить посилання на інші веб-сайти. ColourLifeHappy не контролює та не несе відповідальності за наявність та дотримання політики конфіденційності на цих сторонніх веб-сайтах.

Ваші права

Що стосується відомостей про Вас, які має ФОП Філоненко О.Г., Ви можете, наприклад, запросити у нас перелік та опис цих відомостей, запросити зміну невірних відомостей або повідомити нам про заборону подальшого використання даної інформації, зв'язавшись з нами в установленому нижче порядку.

bottom of page